niedziela, 10 stycznia 2016

Zebrane z tygodnia #252

Witam serdecznie szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury i komentowania #252 zestawienia z cyklu Zebrane z tygodnia, w którym zebrałem galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

sto tygodni temu wydarzyło się:

Zaś dwieście tygodni temu wydarzyło się:

Warhamer:

 • Inkub na łamach swojego bloga Wojna w miniaturze w ramach cyklu z otchłani czasu zamieścił wpis traktujący o kolejnym sławnym oddziale jakim są Łucznicy Skarloca.
 • Z kolei Maniex na Maniexite kontynuuje cykl Art Of Warhammer i prezentuje ilustracje na których Mark Gibbons przedstawił Krasnoludów Chaosu.
 • A na łamach Danse Macabre przedstawiłem wam raport bitewny stoczony według zasad scenariusza podwójny agent do Warheim FS oraz udostępniłem kolejny wpis fluffowy, traktujący o rządach Imperatora Karla-Franza.
  Ponadto, szanowne 
  państwo-draństwo pozwoli, że przypomnę - w minionym tygodniu opublikowałem nową wersję podręcznika do Warheim FS, którą nazwałem 2K6. Odnośniki do podręcznika znajdują się w dziale DOWNLOAD oraz w TYM wpisie.

  W sieci dostępny jest także regulamin oraz scenariusze do turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe..., który odbędzie się w 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Galeria:

Nowości:

Poradniki:

 • KorNat na łamach bloga PinatWar zaprezentował swój patent na wykonanie flag i proporców.
 • Natomiast Arbal na Coloured Dust kontynuuje malowanie modelu Humanoid od Nuts Planet.
 • I w końcu the one na blogu Mr Papafakis na przykładzie kodeksu Book of the Astronomican pokazał jak można naprawić zniszczoną książkę.

Recenzje:

 • Inkub na blogu Wojna w miniaturze zrecenzował dodatek Thaw of the Lich Lord do gry Frostgrave, natomiast Sarmor na łamach serwisu The Node podzielił się swoimi wrażeniami z pierwszej rozgrywki.
 • Poza tym Kamil na blogu Zielony Skaven otworzył pochwalił się zdjęciami pudekła z kanapkami po kilku miesiącach sytuacja zacznie się uspakajać.
 • A na blogu eureka! dostępna jest kuchnia oraz narzędzie i składniki potrzebne do ugotowania obiadu.

Podsumowania:

Model tygodnia:

Bones Paradise painted by Nicolas Réant
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdkikwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

A gdyby zaś szanowne państwo-draństwo znalazło w odmętach sieci odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników, recenzji tudzież ciekawostek lub samo takowe popełniło i chciało podzielić się nimi z resztą społeczeństwa to piszcie śmiało komentarze pod powyższym wpisem.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz