niedziela, 22 grudnia 2019

Zebrane z tygodnia #458.

Witam szanowne państwo-draństwo na łamach bloga DansE MacabrE i zapraszam do lektury #458 wydania Zebranych z tygodnia. Prawdopodobnie najdłużej publikowanego cyklu podsumowań o tematyce szeroko rozumianego wargamingu w sieci...

Poniżej znajdziecie galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki opublikowane w minionych tygodniach na blogosferze i w większym lub mniejszym stopniu związane z uniwersum Warhammer.

Nim rozpoczniecie lekturę najnowszego wydania Zebranych z tygodnia możecie rzucić okiem na to, co wydarzyło się w latach ubiegłych i tak...

Sto tygodni temu wydarzyło się:

Natomiast dwieście tygodni temu działo się:

Z kolei trzysta tygodni temu miało miejsce:

czterysta tygodni temu stało się:

Model tygodnia:

Amitriel painted by Krzysztof Kobalczyk

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli szanowne państwo-draństwo pozostawi po sobie komentarz lub udostępni ten wpis w sieci.

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE oraz Warheim FS i już od PLN/mc wesprzeć projekty za pośrednictwem serwisu patronite.pl.

Więcej informacji o patronite.pl znajdziecie TUTAJ.

Nowości

Poradniki

  • Arbal na łamach swojego bloga Coloured Dust opublikował poradnik w którym krok po kroku przedstawił malowanie modelu Morgana of Avalon.
  • Natomiast Rob na The Rob Hawkins Hobby Blog przedstawiłem proces budowy dioramy dla Rynsztokowca.
  • Paulina na swoim blogu Rzuć 90k6! napisała kilka słów na temat skrzyni do transportu figurek, którą zbudowała.

Recenzje

Inne

  • Na stronie Mengel Miniatures oraz volomir.com szanowne państwo-draństwo może zapoznać się z najlepszymi modelami minionego tygodnia.
  • Z kolei Craven na swoim blogu Węglowy Szowinista odpowie na pytanie dlaczego nie widzimy zielonych gwiazd?
  • Ponadto, między innymi na łamach bloga DansE MacabrE możecie zapoznać się w wywiadem, przeprowadzonym w ramach akcji Między Młotem a Kowadłem, którego bohaterem jest twhistoria Blog Tomka W..


I to wszystko na dzisiaj.

A jeśli znajdziecie odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników oraz recenzji, podsumowań i ciekawostek albo sami na Waszym blogach opublikujecie warty uwagi wpis to śmiało umieśćcie odnośnik w komentarzu pod tym wpisem.

Zachęcam Was także do polubienia DansE MacabrE oraz Warheim FS na Facebookśledzenia mojego profili na Instagramie, dołączenia do blogosfery oraz komentowania!

Zapraszam także na forum Azylium, które zrzesza graczy Mordheim oraz Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz