niedziela, 5 stycznia 2020

Zebrane z tygodnia #460.

Witam szanowne państwo-draństwo na łamach bloga DansE MacabrE i zapraszam do lektury #460 wydania Zebranych z tygodnia. Prawdopodobnie najdłużej publikowanego cyklu podsumowań o tematyce szeroko rozumianego wargamingu w sieci...

Poniżej znajdziecie galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki opublikowane w minionych tygodniach na blogosferze i w większym lub mniejszym stopniu związane z uniwersum Warhammer.

Nim rozpoczniecie lekturę najnowszego wydania Zebranych z tygodnia możecie rzucić okiem na to, co wydarzyło się w latach ubiegłych i tak...

Sto tygodni temu wydarzyło się:

Natomiast dwieście tygodni temu działo się:

Z kolei trzysta tygodni temu miało miejsce:

czterysta tygodni temu stało się:

Model tygodnia:


Będzie mi niezmiernie miło, jeśli szanowne państwo-draństwo pozostawi po sobie komentarz lub udostępni ten wpis w sieci.

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE oraz Warheim FS i już od PLN/mc wesprzeć projekty za pośrednictwem serwisu patronite.pl.

Więcej informacji o patronite.pl znajdziecie TUTAJ.

Nowości

Recenzje

  • Na The Mad Hamster's Modelling Page dostępne jest recenzja modelu Knight od Scibor MM.
  • Natomiast na snitchythedog możecie obejrzeć wybrane silikonowe formy od Green Stuff World.
  • Z kolei na DansE MacabrE rozpakowałem pudełko z modelem Slavic Shieldmaiden od Valkiria Miniatures.

Podsumowania

Inne

  • Bahior podsumował na łamach bloga The Dark Oak #64 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem przewodnim była IV Świąteczna Wymiana Figurkowa. Jeśli interesuje Was temat kolejnej edycji, to zajrzycie na blog DansE MacabrE.
  • Z kolei Dave na blogu Wargaming Tradecraft odniósł się do ostatniego sporu o nazwę linii farb pomiędzy Green Stuff World, a Vallejo i kanałem Sword 'n' Steele.
  • Natomiast Craven na łamach Węglowego Szowinisty opowie Wam o dekadzie greenwashingu.
Z refleksją.

I to wszystko na dzisiaj.

A jeśli znajdziecie odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników oraz recenzji, podsumowań i ciekawostek albo sami na Waszym blogach opublikujecie warty uwagi wpis to śmiało umieśćcie odnośnik w komentarzu pod tym wpisem.

Zachęcam Was także do polubienia DansE MacabrE oraz Warheim FS na Facebookśledzenia mojego profili na Instagramie, dołączenia do blogosfery oraz komentowania!

Zapraszam także na forum Azylium, które zrzesza graczy Mordheim oraz Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz