niedziela, 29 marca 2020

Zebrane z tygodnia #472

Witam szanowne państwo-draństwo na łamach bloga DansE MacabrE i zapraszam do lektury #472 wydania Zebranych z tygodnia. Prawdopodobnie najdłużej publikowanego cyklu podsumowań o tematyce szeroko rozumianego wargamingu w sieci...

Poniżej znajdziecie galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki opublikowane w minionych tygodniach na blogosferze i w większym lub mniejszym stopniu związane z uniwersum Warhammer.

Nim rozpoczniecie lekturę najnowszego wydania Zebranych z tygodnia możecie rzucić okiem na to, co wydarzyło się w latach ubiegłych i tak...

Sto tygodni temu wydarzyło się:

Natomiast dwieście tygodni temu działo się:

Z kolei trzysta tygodni temu miało miejsce:

czterysta tygodni temu stało się:

Model tygodnia:

Mi Heroe by Trull.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli szanowne państwo-draństwo pozostawi po sobie komentarz lub udostępni ten wpis w sieci.

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE oraz Warheim FS i już od PLN/mc wesprzeć projekty za pośrednictwem serwisu patronite.pl.

Więcej informacji o patronite.pl znajdziecie TUTAJ.

Warhammer

 • Rafał na swoim blogu Kaliber 28 mm napisał kilka słów na temat najnowszej powieści Kroniki Malusa Mroczne Ostrze - Klątwa demona, która niebawem ukaże się nakładem wydawnictwa Copernicus Corporation.
 • Anthony B na łamach bloga Lead Collector zaprezentował figurki Goblińskich poganiaczy oraz Squigów do mini gry Blazin' Squigs!, której zasady także znajdziecie na stronie.  
 • Z kolei na blogu DansE MacabrE opublikowałem kolejną porcję informacji na temat Bretonni oraz zaprezentowałem nagrody ufundowane na Turniej Warheim FS - Czar-Par przez Micro Art Studio.

Nowości

Poradniki

 • Rob na The Rob Hawkins Hobby Blog kontynuuje przebudowę makiety wieży obserwacyjnej.
 • Natomiast Tyler M. na blogu Mengel Miniatures opublikował poradnik w którym pokazał jak zrobić bagienną podstawkę.
 • Darq na blogu Makiety do gier pokazał zwój sposób na wykonanie skalnych odlewów. 

Recenzje

 • Pepe na swoim blogu Fantasy w miniaturze zaprezentował walizkę do transportu modeli od MiniaturesArtTeam.
 • Na KFS-miniatures znajdziecie recenzję zestawu podstawowych narzędzi od AK-interactive.
 • Zaś na DansE MacabrE rozpakowałem makietę Tomb of Skull od Rotten Factory.

Inne

 • Wpisy opublikowane w ramach #67 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pojawiły się w minionym tygodniu między innymi na blogach DansE MacabrE oraz Gangs of Mordheim.
 • Z kolei na blogach Mengel Miniatures oraz Volomir dostępne są nowe podsumowania przedstawiających najciekawsze i najładniejsze figurki ostatniego tygodnia.
 • A na łamach bloga DansE MacabrE poleciłem szanownemu państwu-draństwu wysłuchanie audiobooka Ekspansja: Przebudzenie Lewiatana. Jamesa S.A. Coreya.


I to wszystko na dzisiaj.

A jeśli znajdziecie odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników oraz recenzji, podsumowań i ciekawostek albo sami na Waszym blogach opublikujecie warty uwagi wpis to śmiało umieśćcie odnośnik w komentarzu pod tym wpisem.

Zachęcam Was także do polubienia DansE MacabrE oraz Warheim FS na Facebookśledzenia mojego profili na Instagramie, dołączenia do blogosfery oraz komentowania!

Zapraszam także na forum Azylium, które zrzesza graczy Mordheim oraz Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz